В Мережі давно ходили чутки про те, що Слава Камінська робить пластичні операції. Це, на думку шанувальників, видно і по її тілу, і по обличчю.

Слава Камінська записала відео перед операцією

І ось українська виконавиця опублікувала відео Instagram, яке зняла перед якоюсь операцією. Камінська показала, як входила в наркоз.

"Почалася паніка?": у Києві почали масово скуповувати продукти через коронавірус і карантин

"Ну, нарешті-то в мережі з'явиться підтвердження мого перебування на операційному столі...

Популярні новини зараз

Обрізала волосся і зробила модну стрижку боб каре: Марічка Падалко з ТСН вразила стильним перетворенням (фото)

Шорти врізалися в інтимне місце: Настя Каменських спантеличила фото

"Кожна клітинка тіла розривається від любові": вагітна Настя Каменських зробила важливу заяву

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька після конфузу з туфлями продемонструвала новий образ

Показати ще

Діагнози прохання не вигадувати, доктор вже все поставив до вас. Можете розкрити таємницю золотого ключика, вибравши варіант відповіді з перерахованих нижче:
1. Змінила стать (або стелю, поки не визначилася). 2. Ліпосакція (кістки теж змащені жиром, а я люблю скрипіти). 3. Вирішила виспатися (якісним глибоким сном). 4. Видалила зайві ребра, щоб бути худіша Вікі. І тирити речі у Лаури..." - написала Камінська.

Також в варинтах були відновлення невинності і любов артистки до наркозу.

Як думаєш, яку операцію робила Слава Камінська?

Святослав Вакарчук склав повноваження: названо ім'я нового глави партії "Голос"

Слава Камінська записала відео перед операцією

Нагадаємо, раніше Слава Камінська висловила здивування, чому чоловіки міняються після розлучення.

Дивись відео Камінської:

View this post on Instagram

Ну наконец-то в сети появится подтверждение моего пребывания на операционном столе 🤣 Дисклеймер: впечатлительным людям с тонкой душевной организацией просьба видео НЕ СМОТРЕТЬ✌🏼 ⠀ Наркоз –– дело тонкое ))) и судя по моей счастливой физиономии, абсолютно не страшное😁, если конечно вы уверены в своём анестезиологе❤️ Всегда хотела посмотреть на себя со стороны. Говорят, что когда человек отходит от наркоза, он настоящий, без социальных масок, как говорится, «быть, а не казаться». ⠀ Уснула быстро, проснулась с вопросом «Почему у меня не получается смеяться ?🤣🤦🏽‍♀️ Вот что у человека в голове? Хихоньки да хахоньки 🤣👑 Диагнозы просьба не придумывать, доктор уже всё поставил до вас. Можете раскрыть тайну золотого ключика, выбрав вариант ответа из перечисленных ниже: 1. Сменила пол (или потолок, пока не определилась). 2. Липосакция (кости тоже жиром смазаны, а я люблю скрипеть). 3. Решила выспаться (качественным глубоким сном). 4. Удалила лишние рёбра, чтобы быть худее Вики 🤣 И тырить вещи у Лауры. 5. Вернула девственность. Жизнь с чистого листа, так сказать👑. 6. Вырывала гланды –– старые мне просто надоели. 7. Просто люблю наркоз. 8. Ваш вариант. ⠀ Отнеситесь к выбору серьезно, наркоз –– это не шутки!🤣

A post shared by Babaslavka (@babaslavka) on

Франція, Португалія, Індонезія, Америка, Австрія, Бельгія та ще 36 країн завдав на карту особистих подорожей вино Villa Krim за 2019 рік. Калейдоскоп захоплюючих подій і гастрономічних захоплень був настільки захоплюючим, що ми просто зобов'язані поділитися з вами mustsee, musteat і mustfeel.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!