Після того, як почалася коронавірусна пандемія, багато заговорили не тільки про екологічні проблеми, а також про виконання стародавніх біблійних пророцтв про кінець світу. Також багато хто згадали про місцеві пророцтвах, наприклад, про Третю Світову війну.

Анна Заворотнюк,

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Але насправді відомо, що це не перша епідемія, яка поширюється на весь світ, так  що у людства є певний досвід подолання подібних лих.

View this post on Instagram

В жизни все взаимосвязано, как мы живем, как думаем, как воспринимаем этот мир. Как утверждал Булгаков «бойтесь своих желаний - они имеют свойство сбываться». Чем больше мы думаем про плохое, про негативное, тем больше мы притягиваем это к себе. Может быть на Земном шаре столько аномальных явлений, природных катастроф и эпидемий происходит сейчас потому что на планете накопилось столько зла? Войны, непонимания людей, человеческая вражда, все это и порождает такой дисбаланс💔 ⠀ Когда душа человека дышит благодатью, когда он источает мудрость, вселенскую любовь, в полном смысле этого понимания: любить мать, отца, любить своих близких, любить женщину, любить детей, любить животных, любить природу, любить свою Родину. Ведь патриотизм это замечательное человеческое качество, и особенно это чувство касается русского человека. Не зря говорят «русская душа». Ни в одном государстве нигде нет такого понятия, говорят только про «русскую душу». Россия -  березка, русское поле, небо, русская землей и конечно же «русская душа». Только русский человек может жить с такой распахнутой душой. Не случайно говорят, что Россия это тот самый священный уголок, Богом созданный, который защитит своей любовью и своей чистотой весь мир. ⠀ Как ты живешь? Как ты думаешь? Как ты мыслишь? Что ты транслируешь миру? Что ты транслируешь человеку с которым ты общаешься? Не произнося их даже вслух, наши мысли способны через поток энергии производить обмен. Порой встречаешься с человеком, ты ничего не произнесла ему, ничего не сказала, но ты почувствовала его энергию, а он тебя. ⠀ Как важно понимать, кто тебя окружает. Позитивный человек, с ним очень легко, а вот с человеком темным, в его обществе не комфортно и надо бежать от таких людей как можно дальше и отключаться, не общаться с ними. Мы все состоим из энергии, не случайно же существует выражение «притягиваемся друг к другу как магниты», значит на самом деле так и есть. ⠀ Говорят, что мир спасет красота. Но именно широкое ее понятие, не просто облик, правильные черты или закон золотого сечения. А красота в гармонии, а гармония подразумевает, что все совершенно и все прекрасно: помыслы, мысли, поступки, действия, природа и все мироздание🕊✨

Популярні новини зараз

Ірина Горова показала те, про що Каменських може тільки мріяти: Потапу варто задуматися

Агата Муценієце в компанії відомого чоловіка засвітила зайве: "груди вивалилася з корсета" (фото)

Ліза Галкіна в рокерській еуртці і пишній спідниці здивувала стильним образом – хоче бути схожою на Пугачову

Вагітна від Дана Балана Тіна Кароль показала фото з відпочинку з найважливішим чоловіком у її житті

Показати ще

A post shared by @ anna_zavorotnyuk on

Що стосується Ганни Заворотнюк, то дівчина впевнена в тому, що «Війни, нерозуміння людей, людська ворожнеча – все це і породжує такий дисбаланс». Крім того, дівчина запропонувала свій варіант боротьби з лихом. За її словами, людям треба стати краще: «Кажуть, що світ порятує краса. Але саме широке її поняття, не просто вигляд, правильні риси або закон золотого перерізу. А краса в гармонії, а гармонія передбачає, що все абсолютно і все прекрасно: помисли, думки, вчинки, дії, природа і все світобудову».

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Крім того, нещодавно ми писали, що про хворобу Анастасії Заворотнюк стало відомо навесні 2019 року, але вже восени сталося критичне погіршення здоров'я, із-за чого актрису тримали в лікарні досить довго, а потім вона зникла з виду.

21-річна модель Олександра Погоди забарвила білки очей в чорний колір, але з-за цього осліпла (ФОТО)

Нещодавно стало відомо, що хвора знову повернулася в лікарню, а її донька Анна стверджує, що її мати йде на поправку. Однак більш докладних деталей вона не дала для зацікавленої публіки.

Дивись відео по темі: 


Нагадаємо, що під час поширення коронавіруса найважливіше – не панікувати та зберігати бадьорість духу, що б не трапилося. Щоб допомогти собі та іншим, слід виконувати рекомендації Міністерства охорони здоров'я: при хворобливих відчуттях в організмі дзвонити лікарям, виходити на вулицю при крайній необхідності. А щоб час карантину проходило веселіше, пропонуємо тобі добірку надихає музики з усіх куточків світу.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.

Також редакція Clutch радить прочитати:

1)

Ведуча Сніданку з 1+1 Неля Шовкопляс має справді різнобічний кіносмак. У добірці ми зібрали найулюбленіші фільми Нелі різних жанрів і років.

2)

Як давно смартфон перестав сприйматися як новинка? Гаджет настільки міцно увійшов в наше життя, що ми перестали помічати всі його переваги. Ці 5 фільмів нагадають про те, яким важливим винаходом для людства є мобільний пристрій.

3)

У період пандемії увагу до здоров'я майбутньої мами і дитини зростає. Про те, як захистити себе і малюка в цей непростий час розповіла досвідчений гінеколог з 15-річним стажем Наталія Силіна.

4)

Відвідуючи нові міста, ми мріємо пережити незабутні емоції - закохатися, ризикнути, здивуватися. І хай щастя подорожей нам тимчасово недоступно, ці 9 фільмів допоможуть перенести вас в найпрекрасніші куточки нашої планети.

5)

Якщо озирнутися навколо, то можна побачити сотні яскравих історій дорослих героїв. Ось ТОП-7 фільмів про те, що вік - не перешкода в досягненні цілей, умінні радіти і отримувати від життя задоволення.

6)

Ми підготували добірку найбільш цікавих фільмів про жінок, які мотивують своїм прикладом і вражають сильним характером, стійкістю, витримкою.

7) 

Правильне харчування і спорт допомагають змінити фігуру, а також покращують стан здоров'я. Дивись надихаючі історії про схуднення і дізнайся думку експертів щодо здорового способу життя в добірці фільмів і передач.

8)

Карантин ще триває, а ти вже переглянула всі нові серіали? Дивись добірку улюблених комедійних серіалів, які вже стали класикою телебачення. Ця плеяда зірок гарантовано зробить будні більш веселими і менш монотонними.

9)

Наша шкіра також переживає зміни і на те, як ви будете виглядати в 30, 40, 50+, впливає не тільки раціон вашого харчування, режим життя і сну, але і підхід по догляду за шкірою.