Лера Кудрявцева а також Ольга Орлова стверджують, що у Дмитра Шепелєва є таємний син, про якого не повинна знати публіка.

Дмитро Шепелєв

Ольга Орлова і зовсім впевнена, що телеведучий не соромився змінювати Жанні Фріске: «Шоумен неодноразово змінював співачці, адже про це говорила журналістам близька подруга екс-солістки групи «Блискучі» Ольга Орлова». Про це пише «Російський діалог.UA».

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Також Лера Кудрявцева якось натякнула, про подробиці особистого життя Дмитра Шепелєва: «Дмитро виїжджав на невизначений термін і…». Також серед зірок є припущення, що у Дмитра Шепелєва був серйозний роман з жінкою з Болгарії, яка народила йому дитину.

А тим часом, у зв'язку з пандемією Дмитро Шепелєв поїхав відпочивати у майже безлюдну місцевість, взявши з собою свою родину. Про це він повідомив користувачам Мережі в Instagram:

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Також нещодавно ми писали, що Дмитро Шепелєв опублікував у себе в мікроблозі в Instagram кілька фотографій, на яких він був зображений у досить інтимні моменти.

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Очевидно, що за фотографа була його наречена – Катерина Тулупова. Можливо, вона навіть не була проти, щоб ця фотографія була опублікована. 

Дивись відео по темі: 

Нагадаємо, що під час поширення коронавіруса найважливіше – не панікувати та зберігати бадьорість духу, що б не трапилося. Щоб допомогти собі та іншим, слід виконувати рекомендації Міністерства охорони здоров'я: при хворобливих відчуттях в організмі дзвонити лікарям, виходити на вулицю при крайній необхідності. А щоб час карантину проходило веселіше, пропонуємо тобі добірку надихає музики з усіх куточків світу.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн.