43-річна телеведуча Дана Боросіва ніколи не приховувала, що багато років була залежна від заборонених препаратів. Однак справжнім потрясінням для шанувальників стало те, що їх кумир не може і дня прожити без соціальних мереж. Деякі юзери не розуміють, як можна в Інтернеті проводити 8-9 годин свого вільного часу, а потім ще і посваритися з дочкою Поліною через лайки.

Так, нещодавно російська ведуча в своєму мікроблозі розповіла, що для неї Інтернет - це не просто розвага, а частина її роботи. Таким чином, Дана нібито намагається поєднувати корисне з приємним. Адже, за словами Борисової, в сьогоднішній сумбурним життя дуже рідко вдається викроїти вільний час для себе і трошки відпочити від напруженої роботи і постійно домашніх обов'язків.

Фанати хвилюються і задаються питанням, чи правильно чинить зірка і чи не живе вона віртуальним життям.

"У Instagram сиджу, дивлюся серіали ... Виходить 8-9 годин в день, - позначила зірка. І підкреслила:« Це робота, яка приносить мені гроші, приносить імідж, а найголовніше - добрі голоси передплатників, які мене підтримують", - зазначила зірка.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😄🔥💐Хотите узнать ,как в первые месяцы реабилитации в @sabai_samui 🌴,Я КРУТИЛА РОМАНЫ 😃🙈🙈🙈Вместо того ,чтобы выздоравливать ?😂И не могла определиться ,кого я больше люблю 😍 алкоголика Алексея или героинщика Федю?😆😂😂😂 Ой ,БЫЛО И ТАКОЕ 🤔Один без зубов ,второй с шизофренией 🙈🙈🙈Оформляйте предзаказ по ссылке в шапке аккаунта 👇 https://www.labirint.ru/books/739606/ Большое спасибо МАМЕ @borisovaekaterina3609 😘за отдельную главу и самому лучшему доктору @marataghinyan_official 💐А также спасибо за вашу помощь @malakhov007 💜 и @nikita_lushnikov ПРО ВАС ТОЖЕ НАПИСАЛА 😘Короче ,меньше слов ,больше дела 🔥Оформляйте предзаказ 😇 #данаборисова #жизньподкайфом #бестселлер #люблю #довстречивэфире

A post shared by Dana Borisova (@danaborisova_official) on

Нагадаємо, російська телеведуча Дана Борисова багато років була залежна від заборонених препаратів. Невдачі в особистому житті, депресія, змусили її заглушити біль в пляшці. Вона змішувала з алкоголем антидепресанти. Більш того, на грунті алкоголю Борисова набрала зайві кілограми.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс