Балерина Анастасія Волочкова вже давно привертає увагу публіки не своєю творчістю, а низкою скандальних витівок і фотографіями в безглуздих костюмах. Передплатники ще не встигли відійти від її дивних танців і багатозначних фото, де вона  показує частини тіла «закладного коханого», як приспіли свіжі новини. На цей раз Волочкова влаштувала скандал «зАвистницами» – саме так вона називає тих, хто хоч трохи її критикує.

Схоже, балерину дістали нападки передплатників, які, за словами, засумнівалися в її природній красі. На доказ своєї правоти Волочкова  опублікувала відео, яке було зроблено під час фотосесії. На ньому Анастасія, одягнувши ефектний головний убір з точащими в різні боки «рогами» і шикарній чорній сукні з розкішним декольте позує для фотографа.

View this post on Instagram

К счастью, на моей страничке злопыхателям, хейтерам и ботам невозможно вести злобные перепалки🤷‍♀️💪 По причине закрываемых мною комментов.🐣 Для меня это радость и спокойствие.😂 Когда мне моя подруга профессиональный фотограф Елена @elena_galitsyna_ сказала, что после размещения ею моих фото с наших фотосессий, эта перепалка перенеслась на ее страничку, я не удивилась.. А что ещё делать этим кусающим локти ущербным людям?😂😂😂 И злым, завистливым недолюбленным теткам. Но когда, оказалось, что посыпались от хейтеров "суждения", что мои фото-это фотошоп...😂 Люди добрые, не сходите с ума.🙏 Пожалуйста. Почему же вы не можете принять дарованную мне природой красоту, молодость, грациозность, естественность и искренность? Моя стройность и форма-это плоды ежедневного многочасового физического труда. Вот вам еще видео фрагмент с одной из нашей сессий. Видео "шоп" 😂, Вы же понимаете, невозможен.😂 Сегодня ещё из балетного зала порадую завистников видео моей стройности.💪😂 Готовьтесь. Мои золотые, Вы бы лучше попы свои оторвали от диванов, перестали бы обжираться, надели бы пуанты или кроссовки, занялись бы своими телесами, приводя их в форму. Тогда вам точно фотошопы не пригодятся.😂 И , может, до меня не будет дела. И всем, кому я не нравлюсь просто пролистнут мои публикации.. Ой. Нет. Это невозможно.😂 Я понимаю. Без меня жизнь не так интересна и ярка.😊 Но осуждать и чесать языками злыми гораздо легче, чем ногами.💃 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #солнце #весна #спорт #enjoy #театр #выходные #love #дом

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Популярні новини зараз

Дан Балан пускає слину: вагітна Тіна Кароль зняла топ і показала округлі форми

Єгор Гліб знайшов своє щастя: вагітна Ані Лорак похвалилася животиком в джинсовому комбінезоні

Так схожа на маму, яку дуже давно не бачила: чоловік хворий на рак Заворотнюк показав що підростає дочка Мілу - «Вилита Настуня»

Пам'ятаєш актрису «Чудового століття», яка зіграла Ізабеллу Фортуну? Подивися, як вона виглядає через роки (ФОТО)

Показати ще

Поки змінюються образи від переливається золотистого костюма до блакитного плаття з перукою, Волочкова «строчить» гнівні слова.  

«На щастя, на моїй сторінці злостивцям, хейтерам і ботам неможливо вести злісні перепалки🤷‍♀️💪 через закриваються мною коментів.🐣 Для мене це радість і спокій.😂 Коли мені моя подруга професійний фотограф Олена @elena_galitsyna_ сказала, що після розміщення нею моїх фото з наших фотосесій, ця перепалка перенеслася на її сторінку, я не здивувалася.. А що ще робити цим кусающим лікті неповноцінним людям?😂😂😂 І злим, заздрісним недолюблених тіткам. Але коли виявилося, що посипалися від хейтеров "судження", що мої фото-це фотошоп...😂 Люди добрі, не сходите з розуму.🙏 Будь ласка. Чому ж ви не можете прийняти даровану мені природою красу, молодість, граціозність, природність і щирість? Моя стрункість і форма-це плоди щоденного багатогодинного фізичної праці. Ось вам ще відео фрагмент з одного із нашої сесій. Відео "шоп" 😂, Ви ж розумієте, неможливий.😂».

Далі колишня прима дає поради і пропонує всім, хто її засуджує «відірвати сідниці від диванів, перестати обжиратися і зайнятися своїми тілесами.

«Мої золоті, Ви б краще попи свої відірвали від диванів, перестали б обжиратися, одягли б пуанти або кросівки, зайнялися б своїми тілесами, приводячи їх у форму. Тоді вам точно фотошопы не знадобляться.😂 І , може, до мене не буде діла. І всім, кому я не подобаюся просто пролистнут мої публікації.. Ой. Немає. Це неможливо.😂 Я розумію. Без мене життя не так цікава і яскрава.😊 Але засуджувати і чесати язиками злими набагато легше, ніж ногами.💃», - написала Анастасія.

Сподіваємося, її старання не були марними, і передплатники, нарешті, перестануть засуджувати прийму, до тих пір, поки не з'явиться нова причина. А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись відео по темі: 

Читай також, що в своєму Instagram-акаунті Заслужена артистка Росії показала «романтичну вечерю на галявині». На першому фото знаменитість позує в розслабленій позі в кріслі-гойдалці на тлі зелені і багато прикрашеного столу.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Як виглядає фігура Аніти Луценко без фотошопу? Журналістам Clutch попався ексклюзивний випадковий кадр.
  2. Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе зіграла весілля з іншим. Співачка сказала: "Він зробив мені пропозицію. Я погодилася".
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Солодкі моменти вдома: зірки Instagram зізналися, що Nutella® - улюблений десерт як дітей, так і дорослих.
  5. Сонячний ранок в колі сім'ї може починатися не з кави, а з десерту Nutella®. Шоколадна паста - ідеальне доповнення до сніданку.
  6. Блогери України поділилися смачним блюдом власного приготування. А з Nutella® - це взагалі так просто і легко.