Російська телеведуча Жанна Фріске нещодавно показала шанувальникам чергове фото, на якому показала новий наряд, зачіску. Також шанувальники помітили, що вона помітно схудла.

У подружжя не було фотографій з весілля, але правнуки влаштували їм весільну фотосесію 60 років (ФОТО)

Ще деякі зізналися, що навіть спершу переплутали Анфісу Чехову з Жанною Фріске: "На Жанну Фріске тут схожа", "І я перші секунди Жанну Фріске в Анфісі побачила на цьому фото".

Також інші помічали те, що телеведуча стала ще стрункішою, ніж раніше: "Зовсім худа, прям не впізнати... Ваш образ втрачається, для мене, принаймні... Ви були одна така, зі своєю родзинкою", " Вистачить худнути!", "Як ви схудли. Крім супу пюре ви ще що-небудь їли?", "Анфіса,ви схудли і покращали”.

Також раніше ми писали, що Анфіса Чехова показала шанувальникам нові знімки, на яких вона демонструвала відвертий наряд, який відкривав груди.

Анфіса Чехова в Instagram

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Анфіса Чехоа тримала в руці келих не з алкоголем, а з молоком. Крім того, на обличчі у телеведучої був яскравий макіяж з губами винного кольору:

View this post on Instagram

*** Заласкай меня, или залайкай. И то и другое годится! Могу быть твоей виртуальной, Или реальной девИцей! ⠀ В сущности, ведь не важно, Палец твой что затронет, Губы мои, чуть влажные, Или стекло смартфона. ⠀ Залайканным даже проще, Есть простор для фантазий. Никто тебя не встревожит, До боли обидной фразой. ⠀ Залайканным быть удобно, Никаких обещаний, Оба в сети свободны Лайкать других, случайных. ⠀ Заласканным быть сложнее, Терпеть и прощать придется, Гореть, леденеть бледнея, Терять, за любовь бороться! ⠀ ⠀ Заласканным это больно, Привыкнешь, настроишь планов, Глядишь, а любимой рукою, Ласкают другую даму. ⠀ Залайкай меня и ритвитни. Ласкать это слишком смело! Залайкай, пока не влипли... Залайкай меня до предела! ⠀ #анфисиныстихомысли

A post shared by Anfisa Chekhova (@achekhova) on

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

Ось що писали шанувальники Чехової в коментарях: «Знову пупка немає», «Моє улюблене фото тепер!», «Дуже сучасно і правдиво, як багато ми вкладаємо в лайки від симпатичних людей! Браво!», «Мені дуже подобаються Ваші вірші. Це так модерно, еротично і з родзинкою», «Я краще залайкаю, тому що заласкать навряд чи вийде!», «Як класно! Вогненно, життєво. Спасибі Вам за вірші, Анфіса! Вони у Вас особливі», «Життєвий вірш від красивою вогненної жінки», «Які у вас вірші, Анфіса... Кожен раз читаю, наче про себе... Дякую».

View this post on Instagram

Мне всегда важно было высыпаться, особенно в будни. В последнее время недостаток свежего воздуха, сбитый режим сна, из-за карантина, сказывались на моем состоянии и внешнем виде. Но, к счастью, я нашла способ справиться с недосыпом. Подруги посоветовали мне препарат Велсон. И о да! Вот он мой спаситель! После того, как стала его принимать, я начала наконец высыпаться, стала лучше выглядеть, и у меня вдруг исчезло то самое чрезмерное чувство голода, вызываемое недосыпом. Я прочитала в интернете про препарат Велсон, сразу как подруги мне его порекомендовали: он изготовлен на основе мелатонина, широко используемого в странах Европы и США, и не вызывает привыкания. Особенно меня порадовало, что это наше российское производство на основе качественного европейского компонента. И при этом продается по очень приемлемой цене, что важно в наше нелегкое время. Можете попробовать и вы Велсон, но для начала ознакомьтесь с инструкцией по применению #сонкоторыйхочешь

A post shared by Anfisa Chekhova (@achekhova) on

Дивись відео по темі: 

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Еріка Герцег у відвертій сукні продемонструвала стрункі ніжки. Меладзе в захваті від своєї колишньої.

  2. Красуня Хюррем з "Величного століття" похвалилася розкішною фігурою в сукні. Сам Сулейман не встояв би.

  3. Розкішна білявка Таюне... дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах.

  4. Алла Мазур перемогла рак і показала фото без перуки: як 55-річна ведуча ТСН виглядає зараз.

  5. Алерголог Майя Руселевич розповіла, чи існують "уколи від амброзії". Ти будеш здивована.