У фільмографії Ігоря Єфімова майже немає головних ролей, але голос актора чув кожен радянський глядач. Ігор Костянтинович був не тільки професіоналом своєї справи, а й чудовим товаришем. Дізнавшись про смерть Єфімова, його друзі і колеги не повірили тому, що трапилося.

Як написав на своїй сторінці в Facebook публіцист Євген Беркович, 12 серпня 2020 року на вісімдесят третьому році помер письменник Ігор Єфімов.

Старий друг також зізнався, що письменник був з ним в контакті до останнього дня. Більше того, Єфімов надіслав йому рукопис книги – як виявилося, цього разу вже останній.

За словами Берковича, Ігорю Костянтиновичу не вистачило дожити кілька днів, щоб узгодити макет майбутнього твору.

Популярні новини зараз

Ліза і Гаррі Галкіни їздять до школи на особистому автомобілі Пугачової: в Мережу потрапив перший знімок

Настя Каменських після поповнення в родині показала, як підросли її малюки: "такі милі"

Її хочуть усі: Дружина Павла Волі з Comedy Club ледь вмістила «стиглі диньки» в крихітному топі зі шкіри - це потрібно бачити!

Обрізала волосся і зробила коротке каре: 49-річна Лера Кудрявцева захопила стильним перетворенням – від ляльки Барбі не залишилося і сліду (фото)

Показати ще

" Але Ігор Маркович не встиг її побачити. Книгу ми випустимо, тут сумнівів немає. Але як же мені буде не вистачати його щирої радості від кожної нової книги, його молодого завзяття і спраги нових перемог", - додав Беркович.

Нагадаємо, Ігор Єфімов-засновник видавництва Ермітаж у США і автор таких книг, як "Смотрите, кто пришел!", "Свергнуть всякое иго", "Как одна плоть", "Архивы Страшного суда", "Седьмая жена", "Суд да дело", "Новгородский толмач", "Неверная".

Читай також про те, що 10 серпня 2020 року на вісімдесят третьому році життя перестало битися серце відомого хірурга, одного із засновників відділення хірургії новонароджених, лауреата Державної премії УРСР, доцента кафедри дитячої хірургії Даньшина Тимура Івановича.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Дружина Павла Волі з Comedy Club спантеличила знімком. Купальник врізався в інтимне місце.

  2. Заворотнюк показала, як виглядає зараз. Ноги перетворилися на палички.

  3. Розкішна блондинка Таюне... дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах.

  4. Доктор Комаровський назвав 4 головних принципи надання невідкладної допомоги при травмах.

  5. Нарколог Сергій Худолей розповів, що буде, якщо щодня випивати келих вина. Не так нешкідливо, як здавалося.