Багато акторів, коли готувалися до зйомок в «Сазі» розпитували рідних, які пережили різні епохи. Які історії про свою сім'ю дізналися ви?

- У Мар'яни загинули батьки, прямо у неї на очах під час бомбардування, коли я прочитала всю сцену, у мене пішли мурашки по шкірі, адже подібне було і у моєї бабусі. Коли почалася війна, на їх місто напали, і у неї на очах загинула мати від бомбардування. Тобто сталася майже така ж історія. Хоча бабусі тоді було 5 років, а не 16, як моїй Мар'яні, я зрозуміла, що це щось містичне. І відчувши цей емоційний шок, зрозуміла, що я народилася тому, що моя бабуся вижила. Вона народила мого тата, а він зустрів мою маму і наш рід вистояв.

Актриса Анна Адамович: про містику, драму в сім'ї, перше побачення і поцілунок

Музична освіта допомогла при роботі над роллю?

- Так, я закінчила музичну школу по класу гри на фортепіано. Тому на уроках ми розучували "Наталку Полтавку « - саме ту арію, яку Мар'яна співатиме у»сазі". Тому мені було легко розучувати нотні партитури. І мушу визнати, якщо з акторством у мене склалося, то співаю я погано. Тому у фільмі задіяна професійна співачка. Я слухала її і дивилася, як вона рухається, тому що оперні співачки інакше дихають. Треба правильно діафрагму розправити, тому що це незвичайний спів, дуже важка робота. Завдяки моїй освіті, я сама грала на фортепіано в цьому фільмі. Сім'я Мар'яни була знайома з Ларисою Окіпною. Був вечір, де Мар'яна навіть акомпанувала цій персоні. Буде по-справжньому. Мені подобається будь-яка деталь, яка може підштовхнути нас до реальності. Є сцена, де Мар'яна зриває голос, лікар перевіряє її зв'язки, і у нас не біло спеціальних ложечок, і я кажу: «Давайте звичайну ложку візьмемо. Це ж повоєнний час, немає, можливо, інструментів"» І режисер мене підтримав.

У цьому проекті беруть участь майже триста акторів.

- Так, все практичне один одного знають. Я бачила Вероніку Шостак, познайомилася з Лілією Цвеликовой, з Сашею Соколовим ми вже працюємо третій проект разом. Зі Станіславом Бокланом ми теж знімалися раніше. Ольга Радчук, грає дорослу Мар'яну. З Наташею Денисенко ми теж друзі, але у нас за сценарієм різні епохи. Євгенія Муц, мені пише в Instagram:»Ти моя прабабуся". Я їй відповідаю:»Така у мене красива правнучка". Вона каже: "Ну, я ж в прабабусю!». Взагалі, весь кіномир, наш зоряний інститут акторів, як Даша Плахтій говорить на нас, зібрався на знімальному майданчику «Саги».

Популярні новини зараз

У захисній масці і без макіяжу: як виглядає Тіна Кароль у звичайному житті

Квітка Таюне залишилася за бортом: Олег Винник показав іншу

У береті і шкіряній куртці оверсайз: молода дружина Потапа продемонструвала стильний осінній лук (фото)

Пугачова світиться від щастя: першокласниця Ліза Галкіна вразила користувачів схожістю з батьком

Показати ще

Була в його житті задовго до Тайюне: Олег Винник розповів, хто вкрав його серце

Актриса Анна Адамович: про містику, драму в сім'ї, перше побачення і поцілунок

Акторам корисно мати навички в різних сферах. Як розширюєте свій кругозір?

- Я, напевно, хіба що літаком не навчилася керувати, так як в одному фільмі грала польську княжну, у другому - дівчинку, якою заволодів демон, в іншому ганяла на червоному спорткарі, в ще одному була танцівницею, полденсершей, колись була художницею. У "сазі" я оперна співачка, граю на фортепіано. І кожна роль-це щось яскраве! І мені допомагає моя освіта і спортивне минуле. І якщо говорити про» сагу", то мені не треба було нічому новому вчитися, адже всі навички вже є. Така ж трагедія сталася в реальності, на жаль, з моєю бабусею. Чим я займаюся зараз? Я малюю. Мені дуже подобається акварель.

Від яких ролей відмовляєтеся?

- Відмовлятися я почала через те, що зараз відбувається в Україні. Я підтримую закон про мову, що на радіо повинна звучати українська музика. Зараз намагаюся відмовлятися від телесеріалів, які пропонують російські телеканали. Так що хочу своїм прикладом продемонструвати, що можна працювати у вітчизняних проектах і не потребувати десь ще шукати гроші. Зараз в Україні багато хорошої продукції. І, можливо, це один з моїх нових скілів - я вчу українську, тому що у мене вся сім'я російськомовна. Ще відмовляюся від негативних ролей. Тому що кілька моїх персонажів негативних, але дуже яскравих, на жаль, люди порівняли зі мною. Писали мені дуже страшні речі. Я дуже комплексувала, плакала від цього. У мене був аккаунт на 16000 фоловерів, але я його видалила. Всім сказала, що мене просто заблокували. Але зізнаюся, я його деактивувала, тому що не могла просто терпіти. І так мене цей досвід засмутив, що я відмовляюся від усіх негативних ролей.

Але з іншого боку, у вас так добре вийшли ці образи, що глядач повірив. Це успіх, не вважаєте?

- Але я просто це зіграла, адже в житті я інша. Зло є в кожному з нас. Звичайно мені подобаються мої персонажі, це ж мої творіння. Звичайно, я вже трошки прийшла в себе після хейта, але все одно відмовляюся.

"Ховайте носові хустки": Наталія Могилевська прокоментувала стосунки з відомим бізнесменом

Актриса Анна Адамович: про містику, драму в сім'ї, перше побачення і поцілунок

А може, лише чекаєте, коли запропонують зіграти злодійку, від якої не зможете відмовитися?

- Лиходійка-це дуже цікаво, характерна історія завжди. Але, на жаль, поки не з'являться злодії, які, врешті-решт, теж люди в сценарії, а не просто штовхають своїми страшними діями весь сюжет. Але, коли знайдеться злодій, у якого теж драма, за якою він став таким, яким він є, то це дуже цікаво грати. Мені здається, що Юду зіграти кожен захоче. І як говорив наш майстер:»дуже важливо, щоб ви любили героя". Я вас навчу, як виправдати героя, тому що навіть Юду можна виправдати і зрозуміти».

Які у вас плани на майбутнє в глобальному сенсі?

- Я вважаю, що зараз-найкращий час у моєму житті, все дуже розмірено, я прийняла цей світ, вже пройшла свій пубертат, перше кохання, зміни і розуміння, прийняла і зрозуміла себе, повністю відчуваю себе цілісною, не шукаю другу половинку, а скоріше інше ціле. Мені здається, що взагалі в житті жінки ближче до 30-ти починається кращий період життя. Смакуєш його. Тому що вже всі нервові моменти, які були в юності, «він мене не любить», «ой, отримаю я роботу», я вже не побоюся сказати, що стою на ніжках дуже впевнено, і тому я радію. І не так, як я раділа в 15 - бурхливо і яскраво, а з келишком вина в руці.

А подорожі як впливають на вас?

- Я з'їздила на Шрі-Ланку якось сама. Дуже була виснажена після одного проекту, я потім не працювала близько року. На Шрі-Ланці у мене були дуже цікаві пригоди, тому, що дуже класно відпочивати наодинці з собою, у тебе відразу змінюється світогляд. Ти не чіпляєшся за людину, з якою ходиш, ти взагалі куди хочеш ходиш і спілкуєшся з усіма, з ким хочеш. Особливо, якщо добре знаєш англійську. Я там зустріла жінку з Нью-Йорка, вона пливла три місяці на кораблі, тому що вона не любить літаки. У нас було дуже багато цікавих моментів, вона народилася в той же день, що і я. і ми обидві з нею лівші.

Дістався фінішу на колінах: Сергій Притула феєрично поставив крапку

Актриса Анна Адамович: про містику, драму в сім'ї, перше побачення і поцілунок

Ви розповідали, що ваші батьки фанати літератури. Що ви читали останнім часом?

- "Тягар пристрастей людських" Самерсета Моема. Дуже мені сподобалася. Вона лікує, я навіть би так сказала. Прочитала "Сьогун" Джеймса Клавелла. Читала про психологію багато книг, ще "Життєві погляди кота Мурра". Це про кота, він вміє розмовляти і писати. Дуже крута історія. Звичайно, всі актори перечитали "Тисячоликого героя". Це про міфологію, як вона впливає на буденність зараз. Раджу всім початківцям акторам прочитати цю книгу.

У Мар'яни в «Сазі» відразу кілька молодих людей. Чи легко підкорити ваше серце?

- Це нескладно. Можливо з боку, мені так кажуть, здається, важко підступиться, але дуже просто. Я люблю інтелект. Мені здається інтелект-це дуже-дуже сексуально. І якщо з людиною є про що поговорити, у нього гарне почуття гумору, все - моє серце розтане.

А яким було саме ідеальне побачення?

- Перше побачення. Наш перший поцілунок на березі, і в цей момент випустили десь неподалік салют. Це було дуже романтично. Як у кіно! Такою була перша любов. Мені вже 19 було, я боялася цілуватися, переживала, не знала, як на людину подивитися. Дуже червоніла! Хлопець мав дуже емоційний інтелект. Це було ідеально, і в ніч на Різдво.

Олега Винника застали з Оленою Шоптенко поза танцями: поставив хореографа в дивну позу

Актриса Анна Адамович: про містику, драму в сім'ї, перше побачення і поцілунок

Нагадаємо, раніше Sofia Eve розповіла про бабусю Софію Ротару, дитинство, труднощі життя в Лондоні і переїзд в Нью-Йорк.

Дивись відео з Ганною Адамович:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Флеболог про вени на руках, судинні зірочки та методи лікування варикозу. Необхідно знати кожній жінці.