Олексій Завгородній (Позитив) став учасником нвого сезону шоу Танці з зірками і старанно готується до нових ефірів, щоб здивувати глядачів. Тим часом його дружина Анна Андрійчук вирушила на відпочинок.

Про мету подорожі дизайнерка розповіла на сторінці в соціальній мережі, а разом з тим опублікувала відео з пляжу в Туреччині.

"Прошу ваші сердечка": колишня Дана Балана з відкритим бюстом здивувала зовнішнім виглядом

Популярні новини зараз

Медики розповіли, як розпізнати легку форму китайської недуги

Пугачова "сохне" на очах: ноги Примадонни перетворилися на сірники

Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням

Жінка народила 20-ту дитину в 42 роки: як виглядає зараз велика сім'я (ФОТО)

Показати ще

"мій черговий виклик самій собі-ретрит. Мені подобається рости духовно. Подобається відкривати себе з різних сторін і глибоко заглядати в душу. Мені подобається не бігти, а проживати. Мені подобається бути Жінкою: сильною і слабкою, ніжною і зухвалою. Я розумію, що мої грані нескінченні і я вчуся приймати себе різною. Народжувати в собі нові стани, приймати свої глибинні рани (а вони є у кожного без винятків). Мені подобається плисти в потоці відчуттів і почуттів довіряючи при цьому на всі 100% Всесвіту.

Я не знаю, як буде далі, але точно знаю одне, що з кожним днем я стаю кращою версією себе.

Моя тренер каже, що у мене стільки енергії, що на ній можна побудувати окрему планету. Значить я точно на вірному шляху. P. s: "ти не вибираєш собі вчителя. Він сам тебе знайде. Головне бути готовою до цієї зустрічі". Спасибі, що Ви знайшли мене", - написала дружина Позитива.

Володимир Остапчук познайомився з мамою нової коханої: як все пройшло

Нагадаємо, раніше еовая партнерка позитиву з "Время и Стекло" вразила схожістю з його дружиною.

Дивись відео по темі:

View this post on Instagram

Мой очередной вызов самой себе - ретрит. Мне нравится расти духовно. Нравится открывать себя с разных сторон и глубоко заглядывать в душу. Мне нравится не бежать, а проживать. Мне нравится быть женщиной: сильной и слабой, нежной и дерзкой. Я понимаю, что мои грани бесконечны и я учусь принимать себя разной. Рождать в себе новые состояния, принимать свои глубинные раны (а они есть у каждого без исключений). Мне нравится плыть в потоке ощущений и чувств доверяя при этом на все 100% Вселенной. Я не знаю, как будет дальше, но точно знаю одно, что с каждым днём я становлюсь лучшей версией себя. Моя 🤍 @dash.yoga говорит, что у меня столько энергии, что на ней можно построить отдельную планету. Значит я точно на верном пути🧍🏻‍♀️💫 p.s: «ты не выбираешь себе учителя. Он сам тебя найдёт. Главное быть готовой к этой встрече». Спасибо, что вы нашли меня @dash.yoga @kati_dhealing ♥️♥️

A post shared by Аня Андрийчук - Завгородняя (@annchuk) on

Також читай про те, що Махідевран - легендарна історична постать. Вона-жінка з важкою долею, якій всупереч небувалій красі не вдалося завоювати серце султана Османської імперії Сулеймана чудового. Життя Махідевран була повною випробувань, через які вона проходила з небувалим мужністю. Ми з'ясували всі подробиці особистого життя знаменитої історичної фігури і розповіли, як насправді виглядали діти Сулеймана і найкрасивішої жінки Османської імперії Махідевран.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Вся правда про уколи краси від косметолога: ботокс, філлери, плазмотерапія та інші процедури. Необхідно знати кожній жінці.