Фата завжди була неодмінним атрибутом весілля. Правда, ми рідко замислюємося, що означає Цей аксесуар нареченої і яким символом він був для наших далеких предків.

Давай копнемо глибше в історію і розберемося, чому стільки століть фата є неодмінним вбранням нареченої.

Походження фати

Вперше фата з'явилася в Стародавньому Римі. Згідно з місцевими звичаями нареченому не можна було бачити обличчя своєї нареченої до весілля-це було поганим знаком. А в день одруження споглядати личко прекрасної дівчини було заборонено і всім оточуючим. Вважалося, що якщо наречену побачать інші люди, то це принесе нещастя в її життя і піддає її ризику недоброго пристріту.

За повір'ями, якими ми досі користуємося, жінка до заміжжя належить роду своїх батьків. Але після того, як вийде заміж, вона переходить в рід чоловіка. Саме тому прийнято, щоб жінка змінювала своє прізвище на прізвище чоловіка — це означає, що вона перейшла з одного роду в інший.

Але в момент переходу, в день весілля, дівчина вже і не належить своїй родині, і ще не знаходиться під захистом кровних уз свого чоловіка. А тому виявляється вразлива для недоброго ока. Саме тому обличчя нареченої ховали за фатою.

Популярні новини зараз

Балан зрозумів, кого втратив: Тіна Кароль показала чоловіка своєї мрії всій країні

Змінилася до невпізнання: розповніла Тіна Кароль стала схожа на Олену Кравець з «Кварталу-95» – це потрібно бачити

Сергій Нікітюк розповів про жорстоку бійку на проекті «Супер Топ-модель по-українськи» –ексклюзивні подробиці зі знімального майданчику

Непристойно розсунула ноги: дружина Паші волі з Comedy Club спантеличила новим знімком

Показати ще

Між іншим, білий колір сукні теж неспроста. У наших предків цей колір вважався траурним. І дійсно, адже дівчина йшла з батьківського роду, що було рівносильно її смерті для кровних родичів.

Як ти тепер розумієш, фата - це не просто красивий аксесуар, це захисний оберіг.

Верить или нет: венец безбрачия и прочие свадебные приметы

Прикмети, пов'язані з фатою

Існує ряд весільних прикмет, слідуючи яким можна або залучити удачу в своє сімейне життя, або випадково накликати прикрощі і біду. Тому краще про ці прикмети знати заздалегідь.

  • Від довжини фати залежить довжина відносин і фортеця любові. Вважається, що чим довше фата, тим довше буде любов. А тому завжди вибирай фату до підлоги. Ідеальний варіант-довгий шлейф, який за тобою будуть носити дітки-янголята.
  • Не можна, щоб до фати торкався хтось крім самої нареченої і її матері. Пов'язано це з тим, що стороння людина може порушити захисні властивості цього весільного атрибута, якщо у нього недобрі думки щодо молодят.
  • Якщо ти будеш приміряти фату до весілля, то ти квапиш життя. Страшна прикмета. Вона означає, що життя може різко вкоротитися, так як на ментальному рівні ти форсуєш події. А тому ніколи не міряй фату просто так.
  • Фату завжди повинен знімати з нареченої тільки чоловік. Це запорука вірності в шлюбі. Якщо зніме хтось інший-можуть бути зради з боку обох подружжя.
  • Чи не надягати фату на весілля і вінчання — до швидкого розлучення і нещасть. Сама розумієш, в день весілля ти беззахисна через перехід з роду батьків в рід чоловіка. А без фати кожен заздрісник може тобі нашкодити.

Виходячи заміж, обов'язково використовуй цей прекрасний і ніжний аксесуар. Він захистить ваше сімейне життя від негараздів.

5 советов, которые нужно прочесть перед тем, как выйти замуж

Між іншим, ми раніше розповідали про те, які є 3 чарівних способу виконати своє бажання. Дізнайся про них і здійсни свою мрію. Це зовсім просто і, судячи з відгуків випробували, дуже ефективно.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!