Так медіа-експерт Лариса Дроздова прокоментувала вихід недільного випуску проекту» Танці з зірками " за 27 вересня.

Про це Дроздова написавши на своїй сторінці в Facebook.

Дроздова пише, що "в історії" танців»були дійсно яскраві і запам'ятовуються фігури".

«і немає нічого дивного в тому, що фільм "я буду танцювати" – про участь Оксани Марченко в "танцях" – зібрав на Youtube вже більше 1 500 000 переглядів», – підкреслила експерт.

Лариса Дроздова звернула увагу на те, що Оксана Марченко розповіла про свою участь у проекті «Танці з зірками» в інтерв'ю для «КП в Україні».

Популярні новини зараз

61-річна хорватка виглядає молодшою за свого 37-річного сина (фото)

Поцілувала "туди": Аллу Пугачову зняли за пристрасним заняттям з Галкіним - "на вас же діти дивляться" (ФОТО)

Дану Балану таке не сподобається: вагітна Кароль вийшла на сцену в білизні і блиснула своїми "диньками"

У Потапа буде дочка: Настя Каменських засвітила вагітний живіт на відео

Показати ще

«Сама Оксана розповіла і про фільм, і про проект в недавньому інтерв'ю для "КП в Україні", зазначивши, що тоді за кадром залишилося багато сенсацій, а "труднощі – це мої щаблі вгору"». У фільмі йдеться про те, що участь в «танцях» було пов'язане і з моральними, і з фізичними складнощами. Але Оксана Марченко в черговий раз довела, що вміє перемагати, якими б не були перешкоди», – впевнена медіа-експерт.

Разом з тим, написала Дроздова, «історія про "танці з зірками" – не єдиний цікавий момент у цьому інтерв'ю», зазначивши, що Оксана Марченко також «передала Привіт» колективу телеканалу «1+1».

«Так, наприклад, Оксана "передала Привіт" колективу "1 + 1", нагадавши, що віднедавна володіє майже 25% акцій цього телеканалу, – зазначила Дроздова. - І її частка в пакеті "1+1" "дозволяє дратувати людей, які там працюють і вважають себе журналістами. Кожен день вони прокидаються з думкою, що працюють у мене. Сподіваюся, одного разу у них прокинеться і совість»", – процитувала телеведучу медіа-експерт.

Лариса Дроздова також звернула увагу, що в інтерв'ю для «КП в Україні» Оксана Марченко анонсувала вихід свого нового проекту.

" і найголовніше: Оксана анонсувала вихід свого нового телепроекту. За її словами, зараз йде монтаж 10 серій нового циклу програм. І це дуже хороша новина, тому що всі знають: Оксана Марченко – це високі рейтинги», – підкреслила медіа-експерт Лариса Дроздова.

Джерело

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Флеболог про вени на руках, судинні зірочки та методи лікування варикозу. Необхідно знати кожній жінці.