артист-Початківець Микита Вакулюк став популярним завдяки новому україномовному серіалу «Школа». Він зіграв роль хлопця-красеня Алекса, колишнього адвоката, який жив у США. Але після повернення в Україну, на прохання батька, він влаштувався в школу вчителем англійської мови.

Премьера сериала «Школа»: украинские звезды рассказали откровенные истории из жизни

Журналістам Clutch вдалося поспілкуватися з Микитою Вакулюком і задати йому кілька запитань про його персонажа, серіалі і особистого життя. Що розповів нашим читачам молодий харизматичний актор — читайте нижче.

Актер Никита Вакулюк
Актор Микита Вакулюк

Як ви вважаєте, що спільного у вас з вашим персонажем серіалу, Алексом?

–  насправді, у нас дуже багато спільного. Ми обидва досить добрі, чуйні і неконфліктні люди. Алекс, як і я, любить вирішувати якісь складні ситуації виключно дипломатичним шляхом, і про це не раз згадується в серіалі. Ми обидва займаємося спортом і взагалі любимо активно проводити час. Ну і ще я також, як і Алекс, перебуваю в романтичних стосунках.

Популярні новини зараз

Улюблена дочка Сулеймана з "Величного століття" Пелін Карахан показала свого чоловіка в реальному житті

В Україну повертається аномальне тепло: відома дата істотного потепління

Сіточка і дві стрічки: Еріка Герцег показала дуже відверте фото у боді – Меладзе не знаходить місця з-за ревнощів, а Брежнєва в істериці (ФОТО)

У Катерини Кухар і актора «Вечірнього кварталу» є спільна дитина!

Показати ще

А що з рис характеру Алекса вам абсолютно не властиво?

–  Буває, що Алекс зловживає алкоголем, на відміну від мене. Я дотримуюся в цьому баланс. І ще я б точно не зміг бути професійним юристом, як він. Для мене це дуже монотонна робота, так що я б не став пов'язувати себе з цією сферою діяльності.

Актори серіалу «Школа»
Актори серіалу «Школа»

Чому, на вашу думку, серіал став настільки популярним? 

– Головна причина такого ажіотажу – це актуальні теми, які піднімаються у серіалі. Школярі – найактивніша аудиторія в інтернеті. Вони максимально беруть участь в тому, щоб поширювати всілякий «хайп» навколо цього серіалу. Ну, і власне завдяки їм, «Школа» стала настільки популярною.

У серіалі ви граєте роль вчителя. Як ви думаєте, освіта в нашій країні знаходиться на гідному рівні?

–  Я думаю, що немає меж досконалості. Але хороші навчальні заклади у нас, безумовно, є. Найголовніше, щоб кожен вчитель ставився до своєї справи з максимальною любов'ю. Тому що вони вносять величезний вклад у виховання наших майбутніх громадян. І ось тоді наша країна буде процвітати.

Сериал «Школа»: подопечная Потапа рассказала, как ее дразнили в детстве

Дивіться першу серію нового українського серіалу «Школа»:

Розмовляла Катерина Романова