Хаял Алекперов – ясновидець з Азербайджану, астролог, двічі переможець містичного шоу “Битва екстрасенсів” і незмінний експерт каналу «СТБ». Спеціально для Clutch експерт дав поради про те, як привести в порядок своє особисте життя і стати успішним у роботі. А також розповів, як можна відрізнити звичайну невдачу від пристріту.

Хаял Алекперов
Хаял Алекперов

Чому взимку так складно налаштуватися на роботу?

Зима дійсно складний етап. Багато звірі йдуть в сплячку: ведмідь, черепаха. Це я до того, що природа єдина з людиною. Тому взимку всі лінуються. На вулиці холодно, не хочеться нічого робити і нікуди виходити, а це потрібно робити. З-за цього всі хочуть, щоб зима швидше закінчилася.

Весна  — це час любові. Як правильно себе налаштувати, щоб нарешті зустріти свою другу половинку?

Половинку не треба шукати, вона сама приходить, як сніг на голову. Наше життя, доля — все наперед визначено Богом. Від нас нічого не залежить. Це диво.

Екстрасенс Хаял Алекперов
Екстрасенс Хаял Алекперов

тобто у кожного існує тільки одна половинка. А що робити, якщо ти її не зустрів?

Такого не може бути. Для цього потрібно десь жити на безлюдному острові. Або ж таке може трапитися з людьми-егоїстами, яким ніхто не подобається, крім себе.

А є спосіб, як залучити успіх у своє життя?

Треба просто намагатися. Сидячи на дивані, ти нічого не доб'єшся. Є, звичайно, іноді чинники, які тобі заважають: вроки, чарівницькі ритуали. Але це рідкість. В будь-якому іншому випадку просто треба працювати.

Ясновидець Хаял Алекперов
Ясновидець Хаял Алекперов

А як зрозуміти, що тебе саме наврочили?

Це дуже індивідуальне питання. Є такі, яких дійсно пороблено, яким поробили, а є просто необережні люди. Потрібно завжди і у всьому бути пильним.

Дивись відео з прогнозом Хаяла Алекперова на 2018 рік:

Розмовляла Катерина Романова